Контакт - Ningbo синусна Магнетни копродукции, ООД

Контактирајте не

Ningbo синусна Магнетни копродукции, ООД.

адреса

Адреса канцеларија: 12 / F, Jinshan зграда, Jinshan.

Исток Road, Yinzhou округ, Ningbo, Кина

Фабрика адреса: Wangchun Индустриски парк,

Yinzhou округ, Ningbo, Кина

Е-пошта

телефон

Тел .: 86-574-82809157 / 82809158

Факс: 86-574-82809159

Веб-страница: www.sinemagnetic.com

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете куќа

WhatsApp Online Chat !