магнетна прифат

магнетна прифат

Краток опис:

Магнетна прифат Магнетна прифат алатката - неодимиум Магнетни собрание синусна магнетни Company Limited снабдување магнетни антена пикап пенкала, телескопски магнетен алатка пикап. метални делови може да биде направен од месинг цевки, алуминиумска рачка, нерѓосувачки челик итн магнетен материјал е силна неодимиумски магнет. Некои со LED, може да ги собереш обоени делови во темни области, некои се флексибилни. Ако бара посебни магнетни пикап алатка, може да го изберете, добредојдени да ни го испратите вашиот дизајн.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Ningbo, Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  магнетна прифат

   

  Magnetic Pickup Tool – Neodymium Magnetic Assembly

  Синус Магнетната Company Limited снабдување магнетни антена пикап пенкала, телескопски магнетен пикап алатка. метални делови може да биде направен од месинг цевки, алуминиумска рачка, нерѓосувачки челик итн магнетен материјал е силна неодимиумски магнет. Некои со LED, може да ги собереш обоени делови во темни области, некои се флексибилни.

  26-1 19-4 14-6 10-7 9-7 5-9 4-11 3-11 1-17

  Ако бара посебни магнетни пикап алатка, може да го изберете, добредојдени да ни го испратите вашиот дизајн.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !