Rreth Nesh - Ningbo Sine magnetik Co, Ltd

Rreth nesh

GD

Ningbo Sine magnetik Co, Ltd, është një kompani profesionale e angazhuar në Magnet Neodymium (NdFeB), magnet AlNiCo, magnet Samarium Cobalt (SmCo), magnet ferrite (magnet qeramike) dhe kuvendit magnetike në Ningbo, Kinë. Ne furnizimit në klasë të parë produkteve të përhershëm magnetike.
      Ne kemi një mendje rinore dhe nuk heqin dorë frymën, të bëjë çdo gjë me kujdes dhe seriozitet. Ne kemi vënë të gjitha përpjekjet në fushën magnetike së bashku me njohuri shumë vite dhe përvojë. Ne kemi zhvilluar shpejtë dhe në mënyrë të vazhdueshme gjatë 10 viteve të fundit dhe do të lëvizin. 
    Cilësia është shpirti i produktit dhe jeta e ndërmarrjes. Ne rregullisht trajnimin e stafit tonë për të bërë ato edhe të zotëruar aftësitë e tyre. Ne në mënyrë rigoroze të kryer Sistemit të Menaxhimit të Cilësisë: ISO9001: 2008, ISO / TS16949: 2009, dhe ISO14001: Prodhimi 2004.Advanced dhe testimin e pajisjeve të siguruar produktet tona me qëndrueshmëri të lartë dhe stabilitet të lartë. Shumica e pajisjeve tona të avancuara janë nga Gjermania dhe Japonia, të tilla si: ICP, dhoma e ke, Laser Particle Analyzer etj magnet tona në përputhje me kërkesat e CE, RoHS, SGS dhe direktivës arrijnë.

magnet tona janë kryesisht të bërë me porosi sipas kërkesave, kërkesat dhe aplikimin e konsumatorëve. Një shumëllojshmëri e magnet mund të personalizohet nga materiale të ndryshme, klasën, Veshje, formë, dimension, drejtimin e tërheqje, sasinë, etj Ne mund të sigurojmë magnet në forma të ndryshme prodhueshëm si disk, ring, drejtkëndësh, kubike, bar, cilindër, tjegull, segmenti , petëzim, sfera dhe disa forma të tjera unike. Për më tepër, ne kemi tashmë me sukses të prodhuar në masë magnet i përhershëm e notave më të larta të performancës N54,52M, 50H, 48SH, 45UH, 42EH dhe 38AH.

Ne kemi arritur rezultate të frytshme edhe pse ne jemi në fazën e rritjes në tregun ndërkombëtar. Ne kemi krijuar marrëdhënie të mira biznesi me klientët në mbarë botën. Ne besojmë se ne do të jetë partneri juaj të mirë të biznesit në të ardhmen e afërt. Ne mund të furnizimit të produkteve të cilësisë më të mirë me çmim më të lirë dhe shërbim më të mirë. Qëndrojnë si një luftëtar i tmerrshëm në lindje, fluturojnë lirisht në qiell të gjerë. Sine do të avancojë në mënyrë të vazhdueshme që të jetë partneri juaj më i mirë me hapat e saj të strategjisë së ndërkombëtarizimit.

Ne ju mirëpresim të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me kompaninë tonë dhe produktet. Ne përpiqemi për të informuar, edukuar dhe të ofrojë produkte të mira dhe shërbime në dispozicion.

Looking forward për të vendosur marrëdhënie biznesi me kompaninë tuaj të shquar.

 


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !