Magnet ngjitës

Magnet ngjitës

Përshkrim i shkurtër:

Ngjitës magnet i përhershëm Magnet + Shirita ngjitës për ambalazhim (Kuvendi Magnetic) Ningbo Sine magnetik Company Limited prodhon rrumbullakët, disk, drejtkëndëshe & përshtatur magnet tjetër formë neodymium dhe magnet fleksibël me cilësi të lartë 3M shirit vetë fortë -adhesive, ose të përbashkët të dyfishtë të njëanshme shirit ngjitës. materialeve magnetike të përhershme që janë të preferuar për të furnizohen me kaseta ngjitës: magnet NdFeB klasat N35-N54 dhe magnet fleksibël. Konvencionale, kaseta ngjitës janë aplikuar në PO N pol apo S ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Magnet ngjitës

  Magnet Përhershëm + Shirita ngjitës për ambalazhim (Kuvendi magnetik)

  Ningbo Sine magnetik Company Limited prodhon rrumbullakët, disk, drejtkëndëshe & përshtatur tjetër formë  magnet neodymium  dhe magnet fleksibël me cilësi të lartë 3M shirit vetë fortë -adhesive, ose të përbashkët të dyfishtë të njëanshme shirit ngjitës. 

  materialeve magnetike të përhershme që janë të preferuar për të furnizohen me kaseta ngjitës: magnet NdFeB klasat N35-N54 dhe magnet fleksibël. Konvencionale, ngjitës janë aplikuar në N pol ose S pol i nikeli / Zn / gome veshur magnet bor hekur neodymium ose magnet un-flori fleksibël. Plating mund të specifikohet nga konsumatori. 

  ngjitës: China Rare Earth Magnet Limited furnizon 3M kaseta vetë ngjitës dhe të përbashkët të dyja anët shirit ngjitës me trashësi: 0.25mm, 0.4mm, 0.5mm, 0.64mm, 0.8mm, 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm, 3.0mm dhe kështu me radhë. Klientët mund të zgjedhin të veçantë modelin 3M shirit ose trashësi sipas kërkesave aktuale të aplikimit. Trashë shirit ngjitës është, aq më i fortë adhesiveness saj do të jetë. 

  Aktualisht, kaseta e përdorura më së shpeshti ngjitës përfshijnë 3M467, 3M9495LE dhe 3M4945. 

   1  2  3
   4  5  6
   7  8

   

  Aplikimit: magnet ngjitëse fleksibël karakterizohet nga forca e dobët magnetike dhe formë fleksibel dhe orientimin tërheqje. Prandaj, ajo është përdorur gjerësisht në, instrument sensor dhe metër, reklamat, stolisje, lodra, në kartat e biznesit, librin e telefonit, dhe gjithashtu mund të aplikohet më tej në ndezjen e automobilave, bllokohet lartë dera e hotelit, pajisje mjekësore dhe kujdesit shëndetësor. 

  Sa për ngjitës neodymium  magnet i përhershëm  , ai paraqet magnetizëm shumë të fortë dhe paraqitjen estetike. Ajo është përdorur përgjithësisht në çelsin, elektronikë, apo hardware e dekorimin e shtëpisë, terapi induktor, sensorë minimale apo të mëdha në shtëpi ose në sistemet e sigurisë zyra dhe kështu me radhë. 

  Me parimin e cilësisë, kredi, koncesionet e çmimeve dhe të ofrimit të shpejtë, Ne ngrohtësisht klientët e rinj dhe të vjetër për të bërë hetimet.

   


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !