heqjen magnet

heqjen magnet

Përshkrim i shkurtër:

PrinciplesModel PML Permanent Magnet Lifter has strong magnetic path produced by NdFeB magnetic materials. On and Off of the magnetic path is controlled by turning the manual handle PML permanent magnetic lifters have magnet as power, and its lifting power will never weaken. Application In loading and unloading, the lifter can hoist iron/steel blocks, cylinders and others onto magnetic materials for linkage of connection. It is very convenient for application in loading, unloading, and mov...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Parimet Model PML Permanent Magnet Lifter ka rrugë të fortë magnetike të prodhuar nga materialet magnetike NdFeB. On dhe Off e rrugës magnetike është e kontrolluar duke u kthyer të trajtojë manual PML lifters të përhershëm magnetike magnet të ketë si pushtet, dhe fuqia e saj heqja kurrë nuk do të dobësohet.

  Aplikimi

  Në ngarkim dhe shkarkim, mekanizëm ngritjeje mund të ngre hekur / blloqe çeliku, cilindra dhe të tjerët mbi materialeve magnetike për lidhjen e lidhjes. Ai është shumë i përshtatshëm për aplikim në ngarkim, shkarkim, dhe në lëvizje. PML lifters të përhershëm magnetike janë objekti më ideal heqjen për fabrikat, portet, magazina dhe transportit.

  karakteristika

  Lehtë dhe ingeniously strukturuar, lehtë për aplikim, të fortë fuqi magnetike tërheqje dhe të sigurt në trajtimin.

   
  Open dhe Download katalog produkt i mekanizëm ngritjeje magnetike

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !