magnetike Chuck

magnetike Chuck

Përshkrim i shkurtër:

The permanent-magnetic chuck is applied to holding work piece of magnetic material to be ground on surface grinding machine and universal tool grinder electrical process machine ect. And can also be used as line-drawing tools of benchwork for scraping and grinding. The permanent-magnetic chuck doesn’t need power supply and will not cause any unexpected accident because of failure of power supply , therefore , it is being widely used. Open and Download product catalogue of rectangular permane...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Braktis përhershëm-magnetike është aplikuar për të mbajtur pjesë të punës së materialeve magnetike të terren në makinë sipërfaqe rëndë dhe universale mjet mulli procesit elektrike makinë etj. Dhe mund të përdoret gjithashtu si mjete line-vizatim i benchwork për scraping dhe të rëndë.

  Braktis përhershëm-magnetike nuk ka nevojë për furnizimin me energji elektrike dhe nuk do të shkaktojë ndonjë aksident të papritur për shkak të dështimit të furnizimit me energji elektrike, për këtë arsye, ajo është duke u përdorur gjerësisht.

  chuck_9

  Open dhe Download katalog produkt i drejtkëndëshe Chuck përhershëm magnetike

  chuck_10

  Open dhe Download katalog produkt i rrjeteve braktis super përhershëm magnetike

  chuck_11

  Open dhe Download katalog produkt i rrumbullakët Chuck përhershëm magnetike

   


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !