Magnetike Filter Bar

Magnetike Filter Bar

Përshkrim i shkurtër:

Component PartStrong permanent magnetic tubes fixed onto a framework. When anything containing iron/steel substances passes through the framework, the iron/steel substances will attach themselves onto the wall of the tubes. As a result, your equipment and facilities will be safe and sound, and your products will be safe for consumption.   Application Model PMGL magnetic filters may apply in medicines, sanitation, textile, machinery and foodstuffs. The filer will attract iron/steel sub...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Komponenti PjesaForta tuba përhershëm magnetike fiksuar mbi një kornize. Kur çdo gjë që përmban substanca / çeliku hekuri kalon përmes kornizës, substancat hekuri / çeliku do të bashkëngjitni veten në murin e tubave. Si rezultat, pajisjet dhe objektet juaj do të jenë të sigurt dhe të shëndoshë, dhe produktet tuaja do të jenë të sigurta për konsum.g3_4066326

   

  Aplikimi

  Model PMGL filtra magnetike mund të zbatohet në ilaçe, kanalizime, tekstile, makineri dhe produkteve ushqimore. Filer do të tërheqë substanca hekuri / çeliku larg lëngjeve, nga radhët e kokrra ose pluhura.

  Madhësi, gjatësi dhe formë

  Madhësia dhe gjatësia e tubave magnetike, dhe forma e kuadrit do të ndryshojnë në kërkesën tuaj.

  Parametrat teknike te bar magnetike

   

   

   

   


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !