Emri magnetike Tags

Emri magnetike Tags

Përshkrim i shkurtër:

Magnetic Name Badge also called magnetic badge or magnetic name tag. It consists of two pieces. The outer piece is steel plate or plastic with double-sided tape. The inner piece is with two or three super strong neodymium magnets. Magnetic name badge includes metal name badge, plastic name badge and customized name badge. FeaturesHigh remanence, coercive force, high energy and the magnets will not weaken. Unlike clips or pins, magnetic name badge would not harm your skin or c...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Magnetike Emri Badge gjithashtu i quajtur simbol magnetike ose tag magnetike emrin. Ai përbëhet nga dy pjesë. Copë e jashtme është pjatë çeliku ose plastike me dy anë kasetë. Pjesa e brendshme është me dy ose tre magnet super të forta neodymium.
  Emri magnetike simbol përfshin emrin metalike simbol, simbol emrin plastike dhe emri i përshtatur distinktiv.
  name_badge_01
  karakteristika remanence lartë, forca detyruese, energji të lartë dhe magnet nuk do të dobësohet. Ndryshe clips apo këmbët, emri magnetike simbol nuk do të dëmtojë lëkurën tuaj apo veshje. Përdorimi Bashkangjit copë e jashtme për emrin distinktiv tuaj ose kartën e biznesit dhe e vënë atë jashtë rrobat tuaja. Pastaj të vënë një të brendshme brenda veshje tuaj. Lehtë për t'u përdorur.

  Emri Customized simbol është në dispozicion.

   
  Open dhe Download katalog produkt i emrit simbol magnetike

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !