Roller magnetike

Roller magnetike

Përshkrim i shkurtër:

Magneti Roller (Permanent Magneti Drum-rrotull-Separator për pluhur mineral) Hyrje: Series RCT përhershëm magnetike daulle ndarës (makara magnetike) është quajtur edhe e thatë ndarës pjesa më e madhe magnetike. Sistemi i saj i brendshëm kompleks magnetike është e përbërë nga të lartë të performancës materiale vështirë magnetike. Series RCT përhershëm daulle magnetike ka një intensitet të fortë magnetike në terren, një strukturë të thjeshtë dhe nuk konsumin e energjisë. Është e lehtë për t'u përdorur, pa mirëmbajtje, dhe nuk ka demagnetization pas viti r ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Magneti Roller (  Permanent Magneti Drum-rrotull-Separator për pluhur mineral)

  Hyrje:
  Series RCT përhershëm daulle magnetike ndarës (makara magnetike) është quajtur edhe e thatë ndarës pjesa më e madhe magnetike. Sistemi i saj i brendshëm kompleks magnetike është e përbërë nga të lartë të performancës materiale vështirë magnetike. Series RCT përhershëm daulle magnetike ka një intensitet të fortë magnetike në terren, një strukturë të thjeshtë dhe nuk konsumin e energjisë. Është e lehtë për t'u përdorur, pa mirëmbajtje, dhe nuk ka demagnetization pas viti përdorimit rrumbullakët. Series RCT përhershëm daulle magnetike është përdorur gjerësisht së bashku me seri DT-75 dhe AD-80 shiritave transportues për të zëvendësuar rrotull makinë apo rrotull nxitur, dhe kjo është veçanërisht e përshtatshme për ndarjen e vazhdueshëm hekurt automatike nga skorje çeliku, skorje ore, skorje e ujit, etc.it është përdorur gjerësisht për zgjedhjet e hekurit në çimento, ndarjen magnetike, minierave, çelikut, kimikate, refractories, hedhjen e mbeturinave dhe industri të tjera.
   Features:
  1. Easy to install and convenient to use.
  2. Excellent magnetic field intensity.
  3. No energy consumption itself.
  4. High efficiency and stable performance.
  Overal Dimension Drawing:

   22

  Hapur dhe pa: Të dhënat teknike të rul magnetik

   

   

   

   


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !