Sweeper magnetike

Sweeper magnetike

Përshkrim i shkurtër:

The main usage and characteristic of the products 1. The product is suitable for using in plant, casting processing machinery factory, hardware & tools factory, construction site, scrap iron recycle station etc. Effectively suction the small iron, screw & broken iron powder which is scattered at the workplace. Effectively ensure the workplace clean and reclamation the raw materials . 2. This product is suitable for use in various working conditions except high temperature. 3. Thi...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Përdorimi kryesor dhe karakteristike e produkteve

  1. Produkti është i përshtatshëm për të përdorur në bimë, hedh fabrikë makineri të përpunimit, pajisje dhe mjete fabrikë, vendin e ndërtimit, skrape hekuri stacion ricikloj etj Efektivisht thithje hekurin të vogël, vidhos dhe pluhur thyer hekuri e cila është e shpërndarë në vendin e punës. Në mënyrë efektive të siguruar vendin e punës të pastër dhe rikultivimin e lëndëve të para.
  2. Ky produkt është i përshtatshëm për përdorim në kushte të ndryshme të punës, përveç temperaturë të lartë.
  3. Ky produkt mund të mbajë magnetizëm të lartë për një kohë të gjatë, dhe mund të përdoret në mënyrë të përsëritur.
  4. Ky produkt është projektuar me strukturë të thjeshtë, i përshtatshëm dhe efikas.
  5. Ky produkt krijon një fushë të fortë magnetike, dhe vepron në terren direkt.
  6. Ajo ka një sistem magnetike brenda, shkarkimin përshtatshëm dhe të shpejtë të hekurit me rregullimin e trajtuar e cila është projektuar nga ergonomi.

  Struktura kryesore dhe parametrat
    Magnet BxC
  (mm)
  Shape Size LxAxH (mm) Diametër të rrotës
  E (mm)
  Trajtuar
  D (mm)
  lartësia thithje (mm) NW
  (kg)
  CT-A4520 (kuq) 450 x 200 900x460x700 150 300 50 15
  CT-B4520 (Orange) 450 x 200 900x460x700 200 300 90 18
  CT-A6020 (kuq) 600 × 200 1000x780x880 150 300 70 22
  CT-B6020 (Orange) 600 × 200 1000x780x880 200 300 90 25
   
  CT-2 fshesar magnetik
  swepper
  Përdorimi kryesor dhe karakteristike e produkteve 1.It është përdorur në shumë paketim, vendin e ndërtimit duke përfunduar pastrim, linjat e ndërtimit makine etj Ajo në mënyrë efikase mund të adsorb pjesë të vogla metalike rënë në tokë. Mbani të sigurt, riciklimi materiale, pastrimin vendin e punës.
  2.It mund të përdoret në çdo kusht, përveç në temperaturë të lartë.
  3.It mund të mbani forcën magnetike për një kohë të gjatë, mund të përdoret për rreth 9 vjet.
  4.It është bërë kryesisht prej aliazh alumini, strukturë të thjeshtë, të lehta dhe të përshtatshme, apprearance bukur.
  5. krah me magnet përballet në tokë, të gjenerojë fushë të fortë magnetike, mund të 100% të pastër pjesët e vogla metalike brenda varg të saj të punës.
  6. Struktura magnetike mund të rregullohen nga kaloni zezë në fund të trajtuar, shkarkoj pjesë të vogla të përshtatshme dhe të shpejtë.
  7. Ne mund ta rregulloje për klientët tanë me kërkesat e veçanta, të pranojë që OEM.
  Struktura kryesore dhe parametrat

  Sipërfaqja magnetike (mm)

  Dimension (mm)

  Wheel Diametri (mm)

  Thithje Lartësia (mm)

  55 x 325

  1100x400x100

  100

  25

   
  Na kontaktoni për më shumë detaje. Email: sales@sinemagnetic.com

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !