pineske magnetike

pineske magnetike

Përshkrim i shkurtër:

Magnetic ThumbtackStructure: the magnetic thumbtack in pin consists of a neodymium magnet and a high quality plastic shell, and is embedded in the plastic shell through a magnet to achieve the purpose of convenient fetching. Can be used in iron, steel, magnetic board, glass board, rubber magnets such as magnetic surface. Features: magnetic pin has small size, large suction characteristics of a magnetic pin can usually adsorption 25 A4 paper at the office of the board. Directions: direct ab...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  Magnetike pineskë Struktura: the magnetic thumbtack in pin consists of a neodymium magnet and a high quality plastic shell, and is embedded in the plastic shell through a magnet to achieve the purpose of convenient fetching. Can be used in iron, steel, magnetic board, glass board, rubber magnets such as magnetic surface.

  Features: pin magnetike ka madhësi të vogël, karakteristikat mëdha thithje të një gjilpërë magnetike zakonisht mund adsorption 25 letër A4 në zyrën e bordit.

  Directions: thithjen e drejtpërdrejtë në sipërfaqen e objektit që do të absorbohet. Ju lutemi të kujdeset për të magnetizëm të fortë!

   Tipi i produktit: Gjilpere
  materiali: magnet neodymium + Iron
  Shape: rreth
  Veshje: nikel
  Diametri: 10mm-150mm
  Attraction: 2.2-164kg
  Temperatura e punës: Nën 80 ℃
  Aplikacion: 1 Metal dhe industria e çelikut. 2.Tool dyqane. 3.Used për pozicion copa ngjyra-magnetike të punës.

   

  HTB1J7ndKVXXXXaiXXXXq6xXFXXXl

   

  HTB1N4OVKVXXXXbAXVXXq6xXFXXXS

  HTB1R.5PKVXXXXbdaXXXq6xXFXXXg

  HTB1JHS6KVXXXXcYXpXXq6xXFXXXq

   

   

   

  HTB155qZKVXXXXcDXFXXq6xXFXXXU

   

  Ky produkt forcë magnetike të fortë, vëllimi është i vogël dhe të hollë. Fortë magnetike fokusuar vetëm në njërën anë, tjetri tri anët pothuajse asnjë të mëdha magnetike; Magnet nuk është e lehtë për thyerje; Forca magnetike është e barabartë me 5 herë të njëjtin vëllim e magnet, lirisht mund të në sipërfaqe mbajtjen metali hekuri ose duke lëvizur, fuqi të përhershëm magnetike, jetë të gjatë shërbimit. Ky produkt është një dizajn klasik nga Gjermania.

   

   

   
   

 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !