I papërshkueshëm nga uji Button magnetik

I papërshkueshëm nga uji Button magnetik

Përshkrim i shkurtër:

I papërshkueshëm nga uji magnetik Lloji Button: Komponenti Kuvendi Magnetic: formë Rare Earth Magnet + Metal Cover Button: lloje të ndryshme për cilësi përzgjedhje Button: metali dhe magnet neodymium (NdFeB Magnet); Struktura Button: Shtypni butonin Quality grade: klasa e parë; Markë: sine Technology: electroplating - NiCuNi. Me forcimin dhe vëmendjen e vetëdijes globale mjedisore, Sine magnetik Company Limited manufacturesseveral lloje të reja të materialeve të mjedisit miqësore magnetike ....


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Aftësia Furnizimi: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Ningbo, Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • detaje të produktit

  Produkt Tags

  I papërshkueshëm nga uji Button magnetik

   

  Lloji: Kuvendi Magnetic
  Komponenti:  Rare Earth Magnet  + Metal Cover
  formë Button: lloje të ndryshme për zgjedhjen 
  cilësi Button: metali dhe magnet neodymium ( NdFeB Magnet ); 
  Struktura Button: Shtypni butonin 
  Quality grade: klasa e parë; 
  Markë: sine
  Technology: electroplating - NiCuNi.

  Me forcimin dhe vëmendjen e vetëdijes globale mjedisore,  Sine magnetik Company Limited  prodhon disa lloje të reja të mjedisit miqësore  materialeve magnetike . Ata përdor përpunimin ekologjikisht miqësore paketë (TPUEVA), me karakteristikat kryesore të papërshkueshëm nga uji anti-oksidimi. Ajo rrit në masë të madhe vargjet e aplikimit dhe zgjidhur kufizimet e materialeve magnetike. Ato përdoren gjerësisht në një shumëllojshmëri e bizhuteri veshje, rroba fasteners (të tilla si: etiketat veshje, këpucëve mbulon button, dorashka buton, motor button mushama), janë shumë më të fortë se të zakonshme  magnet ferrite.
  Specifikimet: D12mm, mm D14, D18mm ...... 

   

   Magnetik-Button mbuluar-me-PVC-Cover-padukshme-magnet Steel-mbuluar-magnetik-Button-me-TPU-Cover


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !