Избрана Производи

Ningbo синусна Магнетни копродукции, Ltd е професионална компанија се ангажирани во неодимиум магнети (NdFeB), AlNiCo магнети, Samarium Кобалт магнети (SmCo), феритни магнети (керамички магнети) и магнетни собранието во Ningbo, Кина. Ние ги доставуваме првокласни постојан магнетни производи.

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !