Produkte Featured

Ningbo Sine magnetik Co, Ltd, është një kompani profesionale e angazhuar në Magnet Neodymium (NdFeB), magnet AlNiCo, magnet Samarium Cobalt (SmCo), magnet ferrite (magnet qeramike) dhe kuvendit magnetike në Ningbo, Kinë. Ne furnizimit në klasë të parë produkteve të përhershëm magnetike.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!